آراد برندینگ
خانه / گلوکز / فروشنده گلوکز مایع ذرت در تهران

فروشنده گلوکز مایع ذرت در تهران

فروشنده گلوکز در تهران انواع گلوکز مایع را به قیمت مناسب به فروش می رساند. گلوکز مایع ذرت و گندم را بهترین کیفیت و غلظت می توانید از این فروشگاه تهیه نمایید.

اگر در زمینه تولید انواع مواد غذایی شیرین مانند کیک و کلوچه و یا آبنبات فعالیت می کنید با گلوکز مایع آشنا هستید! اما آیا تولید کنندگان این شیرین کننده را می شناسید؟

گلوکز برای شیرینی

تولید انواع شیرینی، کیک، کلوچه، شکلات و آبنبات از جمله صنایع پر رونق در کشور ما می باشد. یکی از مواد اولیه بسیار کاربردی برای تولید این محصولات گلوکز می باشد. گلوکز ماده ای است که به طور مستقیم از نشاسته به دست می آید.

فروشنده گلوکز در تهران

در کشور ما کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم و ذرت، نشاسته تولیدی خود را به روش های مختلف شیمیایی هیدرولیز می کنند و حاصل این کار گلوکز می باشد. گلوکز تا حدود ۷۰ درصد شیرینی ساکاروز یا همان شکر را دارا می باشد در عین حال قیمت تمام شده کمتری دارد به همین دلیل برای صنایع ذکر شده بسیار مقرون به صرفه است که از گلوکز به عنوان جایگزین شکر در محصولات خود استفاده کنند.

از جمله تولید کنندگان مطرح گلوکز مایع در ایران می توان به اسامی زیر اشاره نمود:

  • ذرین ذرت
  • زر نام
  • فروکتوز ناب
  • گلوکزان
  • چی چست
  • گلوکز طوس
  • آرین گلوکز

فروشنده گلوکز در تهران

قیمت گلوکز مایع

قیمت گلوکز مایع در بازار در ایام اخیر با تغییرات زیادی روبرو شده است به طوری که اعتبار پیش فاکتور های صادر شده برای مشتریان یک روز می باشد. به همین دلیل لازم است تا هنگام خرید، قیمت روز گلوکز مایع را از فروشنده گلوکز در تهران استعلام بگیرید.

لیست قیمت زیر برای اطلاع شما عزیزان از قیمت روز محصولات قرار داده شده است:

فروشنده گلوکز مایع ذرت در تهران

فروشنده گلوکز در تهران تلاش می کند تا محصولات را با بهترین قیمت ممکن به دست مصرف کننده برساند. انواع گلوکز مایع، فروکتوز، نشاسته و گلوتن را می توانید از این مجموعه خریداری نمایید.
ارسال محصولات به سراسر کشور امکان پذیر بوده و نحوه ارسال بنا به درخواست مشتری تعیین می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه گلوکز ذرت مرغوب با قیمت مناسب

فروش گلوکز ذرت به صورت آنلاین و از طریق اینترنت در این سایت انجام می …

کانال آمیلوم