آراد برندینگ
خانه / گلوکز / قیمت آنلاین مرغوب ترین گلوکز شیرینی پزی

قیمت آنلاین مرغوب ترین گلوکز شیرینی پزی

قیمت گلوکز شیرینی پزی ایرانی در حال افزایش است. این ماده که از مشتقات نشاسته است در حال حاضر کیلویی ۳۲۰۰ تومان به فروش می رسد. شما می توانید همین حالا جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

اطلاع از قیمت گلوکز شیرینی پزی برای فعالان در این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اما اگر دوست دارید در مورد این ماده کمی بیشتر بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

گلوکز چیست

قصد ما توضیح خواص و مشخصات گلوکز به صورت پزشکی و یا با استفاده از مباحث شیمی نیست. به زبان ساده گلوکز نوعی شکر می باشد که در طبیعت در منابع بسیار زیادی یافت می شود و بدن ما هم از آن به عنوان ماده اصلی برای سوخت و ساز استفاده می کند.

قیمت گلوکز شیرینی پزی

گلوکز به صورت طبیعی در میوه ها و غذا های شیرین موجود است اما انسان در کارخانه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته می توان از غلاتی نظیر ذرت و یا سیب زمینی و گندم گلوکز را استخراج کند.
در ایران استفاده از شربت گلوکز ذرت بیشتر فراگیر شده است. ان شربت به صورت مایع شفاف و بی رنگ می باشد که می تواند در درجه های شیرینی مختلفی تولید شود.

قیمت گلوکز شیرینی پزی به صورت آنلاین

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد قیمت گلوکز ذرت که در صنایع قنادی و شیرینی پزی از آن استفاده می کنند در ایام اخیر با افزایش روبرو شده است. این مایع شیرین گننده در حال حاضر (زمستان ۹۷) با قیمتی در حدود ۳۲۰۰ تومان در هر کیلو به صورت عمده به فروش می رسد.

قیمت گلوکز شیرینی پزی

تولید کنندگان گلوکز این ماده شیرین کننده در در بسته بندی های مختلفی به بازار ارائه می کنند که از جمله آن ها می توان به لیست زیر اشاره کرد:

  • گالن ۴۵ لیتری
  • گالن ۸۰ لیتری
  • گالن ۱۲۰ لیتری
  • گالن ۱۵۰ لیتری

هر کدام از گالن های بالا در صورت درخواست، به مشتری ارائه می شود. با توجه به فروش مواد اولیه در بازار با قیمت روز، شما می توانید جهت اطلاع از قیمت گلوکز شیرینی پزی با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه گلوکز ذرت مرغوب با قیمت مناسب

فروش گلوکز ذرت به صورت آنلاین و از طریق اینترنت در این سایت انجام می …

کانال آمیلوم