آراد برندینگ
خانه / نشاسته اصلاح شده / نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی در سراسر ایران انواع نشاسته خام و اصلاح شده را به تمام تولید کنندگان عرضه می کند. انواع نشاسته سیب زمینی چه تولید داخل و چه به صورت وارداتی توسط اصلی ترین نماینده توزیع نشاسته در شهرهای سمنان، تهران، مشهد، شمال، شیراز و… پخش و ارسال می گردد.

سیب زمینی و کاربرد آن

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

سیب زمینی در واقع نوعی سبزیجات است که دارای نشاسته است و به همین دلیل در دسته غلات نیز قرار می گیرد و کاربرد های بسیار مختلفی دارد و از این رو کارایی آن به ۲ بخش صنعت و غذا تقسیم می شود.
در بخش خوراکی از سیب زمینی، نشاسته سیب زمینی گرفته می شود و این محصول یکی از مهم ترین استفاده های سیب زمینی می باشد، چرا که نشاسته نیز دارای کاربرد های بسیار گسترده ای در بخش های صنایع غذایی، دارویی و صنعتی است. در حال حاضر حدود ۳۳۰ میلیون تن سیب زمینی در سراسر جهان تولید و برداشت می شود که سهم کشور ما در این زمینه نیز به مقدار کافی می باشد.

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده چیست؟

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

انواع نشاسته خام دارای خواص و خوصیات محدود و مخشص می باشند که این موضوع باعث شده تا در صنایع مختلف نیاز به نوع دیگری از نشاسته احساس شود. در اینجاست که می توان در مورد نشاسته های اصلاح شده صحبت کرد.

عملیات اصلاح کردن نشاسته را پختن نشاسته نیز می گویند که باعث می شود تا خواص نشاسته تغییر کند. این خواص شامل مقدار غلظت، جذب آب، ویسکوزیته و یا قابلیت حل شدن در آب سرد دانست.

قیمت نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

فروش انواع نشاسته سیب زمینی اصلاح شده در مجموعه آمیلوم انجام می شود. برای اطلاع از قیمت روز نشاسته اصلاح شده حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید اما لیست قیمتی که مشاهده کردید نیز قیمت انواع نشاسته خام را به شما عزیزان نشان می دهد.

کاربرد نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

همان طور که ذکر کردیم نشاسته سیب زمینی از خود سیب زمینی گرفته می شود به این صورت که آن را له و کوبیده می کنند و ماده سفید رنگ آن ( همان نشاسته است ) را جداسازی می کنند.

نشاسته سیب زمینی در انواع خام و اصلاح شده موجود می باشد و هر کدام کارایی های خاص خود را دارند.

ایجاد غلظت و تشکیل ژل از ویژگی های اصلی این محصول می باشد و به همین دلیل در تولید انواع نان صنعتی، کیک، کلوچه، انواع شیرینی و… استفاده می شود.
در صنایع کارتن سازی، مقوا و کاغذ سازی و همچنین در تولید زغال نشاسته سیب زمینی کاربرد دارد. اگر بخواهیم به چند مورد از جالب ترین کاربرد های نشاسته اصلاح شده اشاره نماییم:

  • تولید دیوار های پیش ساخته گچی
  • صنعت نساجی به عنوان آهار پارچه
  • تولید انواع ظورف یک بار مصرف گیاهی
  • در تولید انواع داروهای پوستی و پودر های بهداشتی

کمتر محصولی را می توان پیدا کرد که به نحوی وابسته به نشاسته نباشد!

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

سیب زمینی در سراسر جهان تولید می شود و در نتیجه نشاسته آن هم می تواند در بسیاری از کشورها نیز تولید شود و به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم که انواع نشاسته های داخلی و وارداتی را در اختیار تولید کنندگان عزیز در سراسر ایران قرار دهیم تا پاسخگوی هر نیازی باشیم.

انواع مختلف نشاسته اصلاح شده که شامل نشاسته سیب زمینی و ذرت می باشند از جمله اصلی ترین محصولاتی هستند که در مجموعه آمیلوم به صورت تخصصی به مشتریان عرضه می شوند.
چنانچه خریدار نوع خاصی از نشاسته اصلاح شده هستید و یا آنالیز به خصوصی را برای نشاسته مد نظر دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با شما همکاری نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم …

کانال آمیلوم