آراد برندینگ
خانه / نشاسته اصلاح شده / فروش اینترنتی نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

فروش اینترنتی نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده از طریق این سایت به فروش می رسد. انواع نشاسته سیب زمینی اصلاح شده ایرانی و وارداتی را می توانید به صورت مستقیم از مجموعه نشاسته آمیلوم تهیه نمایید.

اگر قصد خرید عمده نشاسته سیب زمینی را دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا کمی درباره این محصول با شما صحبت کنیم.

نشاسته سیب زمینی چیست

اگر از تعاریف پیچیده به زبان شیمی بگذریم و بخواهیم تعریفی از نشاسته داشته باشیم باید اینگونه توضیح دهیم که نشاسته پروتئینی است که در ساقه و یا ریشه اغلب غلات وجود دارد و به کمک دستگاه ها و تکنولوژی می توان آن را استخراج نمود.

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

 

این ماده در غلاتی مانند ذرت، گندم، سیب زمینی و کاساوا در حجم بیشتر و در برنج و لوبیا در حجم کمتری وجود دارد. تولید نشاسته از غلات ذکر شده در حجم بالا در سراسر دنیا در حال انجام می باشد.
استفاده از انواع نشاسته در زندگی انسان بسیار فراگیر شده است تا جایی که نمی توان زندگی بدون نشاسته را تصور کرد!!!

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده چه کاربردی دارد

توضیح دادن در باره کاربرد نشاسته سیب زمینی به تنهایی امری غیر ممکن می باشد چرا که همه نشاسته های موجود در بازار خاضیتی یکسان دارند و استفاده از آن ها در شرایط مختلف سبب ایجاد تفاوت در کارایی و کاربرد آن ها شده است. البته در بعضی مواقع استثنا نیز وجود دارد و نمی توان هر نشاسته ای را استفاده نمود.

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

خاصیت اصلی و مهم نشاسته ایجاد ویسکوزیته در خمیر و یا ماده مورد نظر می باشد. این غلظت می تواند در مقیاس کم و یا زیاد تولید شود. حجم غلظت مورد نیاز و بعضی عوامل دیگر مانند رنگ و بو مشخص کننده نوع نشاسته مورد استفاده می باشد.
در ادامه چند مثال برای شما آمده است:

  • برای تولید انواع چسب می توان از هر نشاسته ای استفاده نمود اما چسبندگی ایجاد شده توسط نشاسته سیب زمینی بیشتر است به همین دلیل در صنعت چسب سازی از این نشاسته بیشتر استفاده می شود.
  • در تولید انواع زغال قالبی از نشاسته به عنوان چسب استفاده می شود اما با توجه به اینکه نشاسته سیب زمینی مقداری بو دارد، استفاده از آن در تولید زغال توصیه نمی شود و از نشاسته گندم و ذرت به عنوان جایگزین می توان بهره برد.

دو مثال بالا مواردی برای توضیح استثنا های گفته شده بود. در ادامه موارد کاربرد عمومی نشاسته را تیتر وار می گوییم:

  1. تولید انواع کاغذ
  2. تولید مقوا
  3. تولید تخته های پوبی چند لایه
  4. تولید انواع اسنک، چیپس و پفک
  5. تولید انواع سس و رب
  6. تولید انواع کیک و شیرینی

این موارد بخشی از کاربرد نشاسته می باشد.

فروش اینترنتی نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

خرید و فروش انواع نشاسته از جمله نشاسته سیب زمینی اصلاح شده در مجموعه نشاسته آمیلوم انجام می شود. ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا بهترین و مرغوب ترین نشاسته مورد نیاز صنایع مختلف را با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده برسانیم.
جهت کسب هر گونه اطلاعات و قیمت روز محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم …

کانال آمیلوم