آراد برندینگ
خانه / نشاسته فله / خرید نقدی انواع نشاسته به صورت فله

خرید نقدی انواع نشاسته به صورت فله

خرید نقدی نشاسته فله در این سایت انجام می شود. مجموعه نشاسته آمیلوم با عرضه انواع نشاسته به صورت فله و عمده در خدمت خریداران این محصول می باشد. انواع نشاسته گندم، ذرت و سیب زمینی به صورت فله در این مجموعه عرضه می شود.

اگر قصد خرید نشاسته فله به صورت عمده و در حجم بالا را دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید.

چه نشاسته هایی به صورت فله تولید می شوند؟

در کشور ما نشاسته های مختلفی تولید می شوند که هر کدام کارایی وکاربرد مخصوص به خود را دارند. این نشاسته ها را می توان به صورت زیر نام برد:

  • نشاسته گندم
  • نشاسته ذرت
  • نشاسته سیب زمینی

هر کدام از این محصولات در انواع مختلفی مانند خوراکی و صنعتی تولید می شوند. البته نشاسته گندم در نوع گرانولی نیز تولید می شود که در دیگر نشاسته ها این گونه نیست.

خرید نشاسته فله

تولید نشاسته های نام برده شده در ایران در حجم های بالا و به صورت عمده و فله انجام می شود.

قیمت نشاسته فله چقدر است؟

قیمت نشاسته فله ای را می توان با توجه به عوامل مختلفی که در تولید محصول دخالت دارند تعیین نمود. یکی از اصلی ترین موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت نشاسته قیمت آرد به عنوان ماده اولیه می باشد. در حال حاضر که کارخانه ها با چالش در تهیه آرد مواجه هستند قیمت آرد کمی بالا رفته و ما شاهد افزایش قیمت نشاسته می باشیم.

خرید نشاسته فله

بنابراین قیمت نشاسته های مختلف در تاریخ نگارش (اسفند ۹۷) این متن به این صورت اعلام می شود:

نشاسته گندم فله بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰

نشاسته ذرت فله بین ۳۳۰۰ تا ۳۷۰۰

نشاسته سیب زمینی فله بین ۸۵۰۰ تا ۱۱۵۰۰

همان طور که مشاهده می کنید قیمت نشاسته سیب زمینی از دیگر نشاسته ها بالاتر است که دلیل این امر بالاتر بودن قیمت سیب زمینی به عنوان ماده اولیه و همچنین بالاتر بودن هزینه راه اندازی کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی می باشد.

خرید نشاسته فله از کجا امکان پذیر است؟

خرید نشاسته فله از طریق کارخانه و نمایندگان فروش کارخانه امکان پذیر می باشد. با توجه به این که نشاسته ماده اولیه اصلی برای بسیاری از صنایع محصوب می شود ، عرضه آن به صورت فله اهمیت بالایی برای کارخانه تولید کننده و خریدار دارد.

خرید نشاسته فله

در همین راستا مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان مرکز فروش و خرید نشاسته فله در اینترنت فعالیت می کند. چنانچه شما عزیزان به دنبال خرید انواع نشاسته به صورت فله و مستقیم از کارخانه را داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در این مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در مورد نحوه خرید و قیمت روز محصولات به شما اعلام شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم نشاسته

فروش مستقیم نشاسته به صورت فله

فروش مستقیم نشاسته و محصولات وابسته به آن مانند گلوتن و گلوکز در این سایت …

کانال آمیلوم