آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / سایت خرید مستقیم نشاسته سیب زمینی صادراتی

سایت خرید مستقیم نشاسته سیب زمینی صادراتی

خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد. شما می توانید نشاسته سیب زمینی مورد نیاز برای صادرات را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید. نشاسته سیب زمینی صادراتی تولید شده در ایران در کشور های همسایه بازار تقاضای خوبی را به خود اختصاص داده است.

اگر قصد خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی را دارید در ادامه با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد این محصول و مشخصات آن با شما صحبت کنیم.

تولید نشاسته سیب زمینی صادراتی

در کشور ما تولید نشاسته از انواع غلات انجام می شود. حجم تولید این نشاسته ها در غلات مختلف یکسان نیست به عنوان مثال با توجه به کاشت و برداشت بالای گندم و همچنین هزینه کمتر راه اندازی خط تولید نشاسته گندم، تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم نسبت به دیگر نشاسته ها بیشتر می باشد.

خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی
در ادامه همین موضوع باید گفت که تولید نشاسته سیب زمینی بسیار پیچیده و مستلزم هزینه زیاد می باشد به همین دلیل نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه تنها یک کارخانه تولید کننده نشاسته سیب زمینی فعال است که محصولات آن را با نام الوند یا الوند تک می شناسند.

نحوه خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی

با توجه به همه گیر شدن اینترنت و افزایش تمایل مردم به خرید اینترنتی، فروشنده نشاسته الوند در اینترنت حضوری فعال دارد و تلاش می کند محصولات تولیدی این کارخانه را به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده برساند.
با توجه به نوسانات ارزی و افزایش تمایل مصرف کننده در کشور های همسایه مانند عراق، ترکیه و افغانستان سوالی که همواره در ذهن این خریداران ایحاد می شود نحوه خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی می باشد!
در پاسخ باید گفت که خرید این محصول از طریق اینترنت بسیار ساده است و کافیست تا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
بسته بندی این نشاسته در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی بوده و در هر مرز زمینی که مورد نظر مشتری باشد تحویل داده می شود.

منبع: نشاسته ها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین …

کانال آمیلوم