آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / فروشنده نشاسته الوند به قیمت عمده

فروشنده نشاسته الوند به قیمت عمده

فروشنده نشاسته الوند با فروش مستقیم و عرضه بدون واسطه این محصول توانسته دغدغه مصرف کننده ایرانی را بر طرف نماید.

کارخانه نشاسته الوند با تولید انواع نشاسته سیب زمینی نیاز صنایع حفاری جنوب کشور را پاسخ دهد.از این نشاسته همچنین در صنایع تولید مقوا استفاده می شود.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

در بین انواع نشاسته های تولید شده در دنیا کشور ما در زمینه تولید و استخراج نشاسته از سیب زمینی به خوبی عمل کرده است. سیب زمینی منبع بسیار خوبی از نشاسته می باشد. مصرف نشاسته سیب زمینی بیشتر در زمینه صنعتی مانند تولید کاغذ و چسب می باشد اما نوع خوراکی این نشاسته هم در صنایع غذایی استفاده می شود.
از این محصول برای پخت نان های حجیم صنعتی استفاده می شود.

فروشنده نشاسته الوند

قیمت خرید نشاسته سیب زمینی

قیمت خرید نشاسته سیب زمینی به همراه انواع دیگر نشاسته را در لیست قیمتی که در ادامه قرار دارد مشاهده می کنید. کلیه قیمت های ارائه شده در این لیست بروز می باشد و در صورت بروز هرگونه تغییر در قیمت ها، تغییرات در لیست نیز اعمال خواهد شد.

کارخانه نشاسته همدان

شرکت نشاسته الوند در شهر همدان انواع نشاسته سیب زمینی را تولید می کند. این واحد تولیدی پس از مدتی تعطیلی اخیرا فعالیت خود را آغاز کرده است. این واحد صنعتی بزرگترین کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در خاور میانه می باشد به همین دلیل انواع نشاسته تولیدی این کارخانه کیفیت بسیار بالایی دارند.

انواع محصولات تولیدی این کارخانه به شرح زیر می باشد:

  • اسنک پلت
  • نشاسته خام سیب زمینی
  • نشاسته پرژلاتینه
  • انواع نشاسته گندم
  • گلوتن و خوراک دام

فروشنده نشاسته الوند

فروشنده نشاسته الوند در اینترنت

خرید و فروش نشاسته در بازار از طریق راه های گوناگونی امکان پذیر می باشد. یک از روش هایی که در حال حاضر در بین مردم با استقابل روبرو شده است، عرضه اینترنتی محوصلات می باشد.
طبق آمار موجود، حجم خرید و فروش اینترنتی هر ساله با افزایش حدود ۲۰ درصدی روبرو بوده است به همین دلیل تولید کنندگان مختلف تلاش می کنند تا سهم خود را در این بازار به دست آورند و به قول معروف از غافله عقب نمانند.

در بازار داخلی اخیرا شاهد افت میزان خرید و فروش و نواسانات قیمت محصولات داخلی و خارجی می باشیم. هدف ما در این مجموعه عرضه مستقیم به همراه قیمت منصفانه محصولات می باشد. مجموعه آمیلوم به عرضه اینترنتی انواع نشاسته خوراکی و صنعتی آماده همکاری با خریداران عمده نشاسته می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته سیب زمینی الوند به صورت عمده

نشاسته سیب زمینی در چه مواردی مصرف می شود؟ و از کجا می توان آن را تهیه کرد؟ بیشترین مصرف نشاسته سیب زمینی آن هم به صورت عمده صنایع غذایی از جمله ماکارانی و...هس

کانال آمیلوم