آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / کارخانه مرغوب ترین نشاسته سیب زمینی الوند

کارخانه مرغوب ترین نشاسته سیب زمینی الوند

کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند محصولات خود را از طریق این سایت به فروش می رساند. مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم نشاسته سیب زمینی الوند در اینترنت فعالیت دارد. اگر شما هم از مصرف کنندگان این نشاسته با کیفیت هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ادامه کمی بیشتر در مورد این کارخانه و محصولات تولید شده در آن با شما صحبت می کنیم، با ما همراه باشید.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

در کشور ما تعداد زیادی کارخانه و واحد صنعتی برای تولید محصولات خود از نشاسته به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی خود استفاده می کنند به همین دلیل وجود کارخانه هایی که این ماده را تولید کنند در داخل کشور الزامی می باشد.

کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند
در همین راستا صنایع تبدیلی الوند در استان همدان تاسیس شده و با بهره گیری از نیرو های متخصص و دستگاه های روز دنیا اقدام به تولید انواع نشاسته سیب زمیتی خوراکی نموده است.

صادرات نشاسته سیب زمینی الوند

انواع نشاسته تولید شده در کشور اعم از گندم، ذرت و سیب زمینی به کشور های دیگر صادر می شوند. نشاسته سیب زمینی الوند تنها نشاسته سیب زمینی تولید شده در خاورمیانه می باشد که ضمن بر طرف کردن نیاز مصرف کننده ایرانی، در کشور های منطقه و همسایه ایران نیز به فروش می رسد.
طبق آمار منتشر شده توسط اتاق بازرگانی حجم نشاسته صادر شده تا مهر ماه سال ۱۳۹۷ به شرح زیر می باشد:

ارزش به دلار ارزش ریالی حجم نشاسته صادر شده (کیلوگرم)
۴,۲۲۴,۶۷۰ ۱۷۷,۸۹۶,۰۶۵,۳۲۵ ۶,۳۳۰,۱۲۷

نماینده فروش کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند

مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان نماینده انحصاری فروش نشاسته الوند فعالیت دارد و این نشاسته را به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه به دست  مصرف کننده می رساند.
بسته بندی نشاسته های تولید شده در کارخانه الوند به صورت کیسه ای می باشد. حجم این کیسه ۲۵ کیلوگرم بوده و برای مقاصد صادراتی امکان چاپ لیبل و مشخصات دلخواه بر روی کیسه وجود دارد. در صورت تمایل به کسب هرگونه اطلاع اعم از نحوه خرید، قیمت روز و موجودی جنس می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین …

کانال آمیلوم