آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین کیفیت، قیمت وبسته بندی از مواردی است که تمام عمده فروشان به دنبال آن هستند. عرضه انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی با قیمت بسیار مناسب و ارزان از سایت نشاسته ها بخواهید، برای اطلاع از نرخ روز نشاسته های مختلف به صورت آنلاین اقدام فرمایید.

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی به صورت عمده

برای اطلاع از قیمت فروش نشاسته سیب زمینی ابتدا باید فروشنده نشاسته سیب زمینی را پیدا کرد! نشاسته سیب زمینی در بازار عمده فروشی مواد اولیه کمتر از سایر نشاسته ها برای فروش پیدا می شود به همین دلیل یکی از سوالاتی که اغلب خریداران با آن مواجه می شوند این است که نشاسته سیب زمینی از کجا بخرم؟ قیمت نشاسته سیب زمینی چقدر است؟ فروشنده نشاسته سیب زمینی کجاست؟

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی در بازار برای خریداران عمده این محصول بسیار مناسب می باشد، چنانچه کسی قصد خرید نشاسته سیب زمینی به صورت عمده داشته باشد قیمت تمام شده محصول معقول و منطقی محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت روز فروش انواع نشاسته از جمله نشاسته سیب زمینی لیست قیمت بالا را مشاهده نمایید.

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنایع غذایی

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

نان صنعتی : در تهیه و تولید نان های صنعتی از نشاسته هایی با مالتوز بالا ( نشاسته سیب زمینی ) جهت حفظ رطوبت و رنگ خمیر اصلی استفاده می شود.

نودل : انواع نشاسته های سیب زمینی مودیفای در تولید این محصول باعث بهتر شدن و ثبات  طعم و مزه نودل ها می شود.

غذای کودک : به عنوان یک مکمل غذایی که انرژی بیشتر و قابلیت تخمیر پایین دارد.

فرآورده های گوشتی : وظیفه افزایش عمر مرغ و گوشت  و سفت شدن بافت این محصولات را نشاسته اصلاح شده سیب زمینی به عهده می گیرد. در واقع در مرحله تکه تکه کردن و خرد شدن محصولات گوشتی، نشاسته به آن اضافه می شود.

بستنی : نرم بودن و انجماد بستنی بسیار مهم است و این کار را مالتوز بالای نشاسته انجام می دهد که در حقیقت باعث کریستالی شدن و کنترل بافت بستنی می شود.

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنایع غیر غذایی

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

چسب صنعتی : از آنجایی که کار اصلی چسب، ملحق کردن اشیا به یکدیگر است پس باید غلظت زیادی داشته باشد واصلی ترین دلیل استفاده از نشاسته در تولید چسب های صنعتی، تشکیل  ژل و ایجاد غلظت بسیار بالا می باشد.

کارتن سازی : در مرحله ای که لایه های مختلف کارتن به یکدیگر چسبانده می شوند تا سطح محکم تری را تشکیل دهند، برای چسباندن آن لایه ها به یکدیگر از نشاسته به دلیل حالت ژلاتینی استفاده می کنند.

مقوا سازی : مراحل ۳ گانه تولید کاغذ شامل : آهار دادن مخلوطی، سطحی و پرس کاغذ می باشد و در هر ۳ مرحله نشاسته به عنوان یک ماده اصلی و ضروری کاربرد دارد.

توضیحات بالا اشاره بسیار کوچکی به کاربرد نشاسته سیب زمینی دارد.

فروش عمده نشاسته سیب زمینی

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

برای خرید و فروش نشاسته سیب زمینی درخواست خود را به صورت اینترنتی می توانید انجام دهید، بدین صورت که ابتدا نام خانوادگی و شهر خود را ارسال کرده و می توانید لیست قیمت و آنالیزهای مختلف  را تهیه کنید. فروش نشاسته سیب زمینی در حجم بالا و به صورت عمده صورت می گیرد. ما می توانیم نیاز تمام تولید کنندگان، در سراسر ایران به انواع نشاسته سیب زمینی  خام، اصلاح شده، خوراکی و صنعتی  را رفع کنیم.

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

قیمت فروش نشاسته سیب زمینی

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی نیز مانند سایر مواد و اجناس در ایام اخیر با استقبال مردم و خریداران روبرو شده است به همین دلیل اغلب تولید کننده های این محصول عرضه اینترنتی نشاسته را در دستور کار خود قرار داده اند. مجموعه آمیلوم به عنوان فروشنده نشاسته سیب زمینی در اینترنت فعالیت می کند و تلاش می کند که این محصول را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برساند.

علاوه بر نشاسته سیب زمینی شما عزیزان می توانید انواع دیگر نشاسته را شامل نشاسته گندم، نشاسته ذرت و یا نشاسته های وارداتی و اصلاح شده را از مجموعه آمیلوم تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم …

کانال آمیلوم