آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / فروش نشاسته سیب زمینی الوند به صورت اینترنتی

فروش نشاسته سیب زمینی الوند به صورت اینترنتی

فروش نشاسته سیب زمینی از راه های مختلفی امکان پذیر است. یکی از این راه ها که امروزه با استقبال مصرف کننده روبرو شده فروش اینترنتی می باشد. ما در این مجموعه نشاسته سیب زمینی الوند همدان را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شما عزیزان عرضه می کنیم و امیدواریم بتوانیم از تولید کننده ایرانی حمایت کنیم.

انواع نشاسته سیب زمینی

این محصول در بازار ایران به صورت وارداتی و تولید داخل موجود می باشد.

فروش نشاسته سیب زمینی

برند های مختلف از کشور های اروپایی و آسیایی محصولات خود را برای عرضه در بازار ایران تولید می کنند اما در داخل کشور هم کارخانه هایی مشغول تولید این نشاسته می باشند. از جمله برند های وارداتی مطرح که در ایران به کیفیت خوب معروف شده است، برند کارگیل می باشد. نشاسته سیب زمینی از کشور هایی مانند

  • سوئد
  • اتریش
  • هلند
  • هند

به ایران وارد می شوند. این محصولات در انواع خام و اصلاح شده در کارخانه تولید می شوند که هر کدام برای تولید محصولی خاص کاربرد دارند.

فروش نشاسته سیب زمینی

کارخانه نشاسته سیب زمینی در ایران

در کشور ما نیز تولید نشاسته سیب زمینی در حال انجام می باشد. صنایع تبدیلی الوند همدان با نام تجاری تک الوند تولید کننده انواع نشاسته سیب زمینی در ایران می باشد. این کارخانه را به عنوان اولین واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در منطقه می شناسند.
نشاسته سیب زمینی الوند در انواع خوراکی و صنعتی به بازار عرضه می شود که هر کدام مشتریان مخصوص به خود را دارا می باشند.
این کارخانه علاوه بر تامین نیاز نشاسته سیب زمینی داخل کشور، بخشی از تولیدات خود را به کشور های همسایه صادر می کند که باعث ورود ارز قابل توجهی به کشور می شود. در فیلم زیر می توانید مراحل تولید نشاسته سیب زمینی را مشاهده نمایید.

نشاسته سیب زمینی از کجا بخرم

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که نشاسته سیب زمینی را از کجا تهیه کنیم؟
از آنجایی که بیشتر کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت است و کاربرد آنچنانی در بخش خانگی ندارد، فروش نشاسته سیب زمینی نیز به صورت عمده و کلی انجام می شود.

فروش نشاسته سیب زمینی
اغلب مشتریان ما کارخانه ها و واحد های تولید بزرگ هستند که از نشاسته سیب زمینی به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند. به همین دلیل فروش انواع نشاسته سیب زمینی به صورت عمده و در حجم بالا در این مجموعه در حال انجام می باشد.

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی

هنگامی که بحث تولید و فروش نشاسته سیب زمینی به میان می آید باید در مورد قیمت هر کیلو نشاسته سیب زمینی خوراکی نیز صحبت کنیم.
قیمت فروش هر کیلو نشاسته برای خریدار بسیار مهم می باشد چرا که اغلب خریداران این ماده کارخانه ها هستند و این نشاسته را به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولاتشان در حجم بالا خریداری می نمایند.
در این جا ما در مورد قیمت نشاسته های وارداتی صحبتی نمی کنیم زیرا قیمت این محصولات با نوسانات ارز تغییر می کند. در حال حاضر نشاسته سیب زمینی ایرانی را می توانید با حدود قیمت ۱۲۰۰۰ تومان برای هر کیلو، خریداری نمایید.
برای راحتی بیشتر شما عزیزان لیست قیمت روز نشاسته در ادامه قرار داده شده است.

نشاسته الوند همدان

صنایع تبدیلی همدان با نام الوند در استان همدان انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی را به بازار عرضه می کند. این کارخانه بزرگ ترین واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاور میانه می باشد. از محصولات این کارخانه می توان به نشاسته سیب زمینی خوراکی، نشاسته پری ژلاتینه و نشاسته حفاری اشاره کرد.
مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم محصولات این کارخانه فعالیت می کند.

فروش نشاسته سیب زمینی

فروش نشاسته سیب زمینی

برای خرید و فروش نشاسته سیب زمینی به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید از طریق اطلاعات تماس موجود در همین صفحه با ما تماس بگیرید. ارسال نشاسته سیب زمینی الوند از شهر همدان به تمام شهر های کشور امکان پذیر می باشد. در صورتی که سفارشی با حجم بالا دارید حتما باید طی تماس با کارشناسان ما در این مجموعه از زمان آماده شدن سفارش خود آگاهی پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم …

کانال آمیلوم