آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت کلی

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه از طریق سایت نشاسته انجام می پذیرد. عمده فروشانی که در سراسر کشور به دنبال خرید کلی انواع  نشاسته هستند ابتدا به صورت آنلاین و اینترنتی از قیمت و نرخ روز این محصولات کسب اطلاع نمایند و سپس ثبت سفارش کنند.

نشاسته سیب زمینی چیست؟

خرید نشاسته سیب زمینی

به طور کلی نشاسته یک ماده سفید رنگ، بدون مزه و بدون بو می باشد که در انواع بسیار متنوعی وجود دارد. سیب زمینی یکی از غلاتیست که به مقدار زیاد دارای نشاسته است و به نشاسته گرفته شده از آن نشاسته سیب زمینی گفته می شود.
این محصول در صنایع خوراکی و غیر خوراکی ( ۷۰ درصد ) کاربرد فراوان دارد و درانواع مختلف : خام، اصلاح شده ، خوراکی، صنعتی، پری ژل، فسفاته و… موجود می باشد.

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی

قیمت خرید عمده نشاسته سیب زمینی خوراکی در بازار عمده فروشی مواد اولیه تهران ملاک خوبی برای برآورد هزینه خرید نشاسته سیب زمینی نیست. برای اطلاع از قیمت خرید عمده این محصول بهتر است با تولید کننده یا فروشنده مستقیم نشاسته سیب زمینی ارتباط بر قرار نمایید.
تولید کننده نشاسته سیب زمینی در مواردی که خریدار محصول عمده و در حجم بالا در خواست کند می تواند مقدار کمی تخفیف در فاکتور لحاظ نماید که این موضوع در بازار و شرکت های بازرگانی کمتر به چشم می خورد.

برای اطلاع از قیمت دقیق فروش عمده نشاسته سیب زمینی باید با این مجموعه تماس بگیرید اما لیست قیمتی که مشاهده نمودید نیز حدود این قیمت را برای شما مشخص می کند.

چگونه از سیب زمینی نشاسته بگیریم؟

خرید نشاسته سیب زمینی

فرآیند تولید نشاسته سیب زمینی در حجم بالا نیاز به دستگاه ها و ماشین آلات بزرگ صنعتی دارد و عموما به ۳ روش تری فاز، هیدرورسیکلون و مارتین پیشرفته تولید این محصول صورت می گیرد.
اگر بخواهیم به طور خلاصه  بیان کنیم به این گونه است که در ابتدا سیب زمینی ها را شسته، کوبیده و له می کنند و سپس از طریق شستشو و آبگیری نشاسته را از سیب زمینی جدا سازی می کنند. نشاسته ای که دراولین مرحله به دست می آید، نشاسته سیب زمینی خام است و در مرحله بعد در اثر پختن نشاسته خام، تغییراتی در ساختار آن به وجود می آید و محصول جدیدی تولید می شود که به آن نشاسته سیب زمینی اصلاح شده گفته می شود.

نشاسته سیب زمینی از کجا تهیه کنیم؟

خرید نشاسته سیب زمینی

برای خرید نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف و به صورت عمده لازم است با کارشناسان ما ارتباط گرفته و بعد از اعلام زمینه کاری خود می توانید نشاسته مناسب و مورد نظر خود را تهیه کنید.
انواع نشاسته سیب زمینی از قبیل : خام، خوراکی، اصلاح شده، صنعتی ( جهت تولید کاغذ، چسب صنعتی و… ) موجود می باشد و بسته بندی آنها در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی انجام شده است. اگر خواستار انواع نشاسته سیب زمینی در حجم کم یا عمده هستید، درخواست خود را به صورت اینترنتی و از طریق راه های ارتباطی بیان کنید تا توسط مشاوران ما پیگیری شود.

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته سیب زمینی

هنگامی که صحبت از خرید نشاسته سیب زمینی می شود این سوالات نیز مطرح می شوند که قیمت خرید نشاسته سیب زمینی چقدر است؟ نشاسته سیب زمینی را از کجا تهیه کنیم؟ فروشگاه نشاسته سیب زمینی کجاست؟ آیا خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی امکان پذیر است؟ فروشنده نشاسته سیب زمینی در اصهان فعالیت دارد؟
به تعدادی از این سوالات در قسمت های قبل پاسخ داده شده و حال می خواهیم در مورد نحوه خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی حرف بزنیم.

خرید اینترنتی در ایام اخیر با استقبال خوبی در میان مردم روبرو شده است که همین موضوع سبب شده تا تولید کنندگان مواد مختلف محصولات خود را از این طریق به فروش برسانند.
از خوبی های عرضه اینترنتی نشاسته سیب زمینی و یا هر محصول دیگری می توان به قیمت تمام شده کمتر محصول اشاره کرد که اینم موضوع را می توان مهمترین دلیل استقبال مردم دانست.
در آمیلوم شما می توانید انواع نشاسته و شیرین کننده را به صورت اینترنتی و با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایید. روش خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی نیز بسیار ساده بوده و جای هیچ نگرانی نیست.
امکان ارسال سفارشات به همه تقاط کشور مهیا می باشد و سفارشات با باربری و یا اتوبوس با قیمتی مناسب ارسال می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین …

کانال آمیلوم