آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / آخرین قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی در بازار

آخرین قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی در بازار

نشاسته سیب زمینی صنعتی یکی از انواع نشاسته های موجود در بازار ایران است. این نشاسته در کارخانه ها در بهترین شکل ممکن تولید می شود و به صنایع مختلفی که به این ماده پودر مانند نیاز دارند، به صورت عمده عرضه می گردد. مشتریان عمده و یا خرده می توانند آخرین قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی را از طریق سایت های معتبر جویا شوند. 

آخرین قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی در بازار

قیمت انواع نشاسته سیب زمینی

قیمت انواع نشاسته سیب زمینی

در بازار خرید و فروش انواع فراورده های غلات، نشاسته سیب زمینی در دو نوع خوراکی و صنعتی و با نرخ های متفاوتی موجود می باشد. قیمت نهایی انواع این نشاسته ها بسته به عوامل زیر است:

  • نوع برند تولید کننده نشاسته
  • نوع بسته بندی
  • میزان سفارش و روش خرید

قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی و یا خوراکی به دلیل اینکه در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی بسیار مورد استفاده است، مهم می باشد. نرخ و تعرفه اعلام شده این پودر در بنگاه های اینترنتی به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه نسبت به بازارهای حضوری کمتر است.

خرید نشاسته سیب زمینی صنعتی

خرید نشاسته سیب زمینی صنعتی

نشاسته سیب زمینی صنعتی یکی از کالاهای مهم برای تجارت در سراسر ایران و جهان می باشد. این آرد سفید رنگ تولید شده در کارخانه های کشورمان، چه در ایران و چه در کشورهای دیگر خریداران زیادی دارد.

مشتریان برای خرید فله ای و یا خورده نشاسته سیب زمینی صنعتی می توانند از طریق مراکز زیر اقدام کنند:

  • وب سایت های معتبر عرضه انواع نشاسته
  • دفاتر و نمایندگی های حضوری تولید کنندگان

مصرف کنندگان فله ای برای اینکه در پرداخت قیمت نشاسته سیب زمینی صنعتی صرفه جویی داشته باشند، می توانند به تمام پایگاه های اینترنتی معتبر تولید کنندگان و یا نمایندگی هایشان مراجعه کنند.

خرید و فروش نشاسته خوراکی

خرید و فروش نشاسته خوراکی

نشاسته های خوراکی در بازار و فروشگاه ها در انواع مختلف زیر یافت می شوند:

  • نشاسته سیب زمینی
  • نشاسته ذرت
  • نشاسته گندم و …

خرید و فروش نشاسته خوراکی در انواع مختلف به دلیل کاربرد و استفاده زیاد آن، به عنوان یک تجارت و کسب و کار مهم در آمده است و شرکت ها و افراد زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. انواع نشاسته‌های خوراکی در بازارهای حضوری مانند فروشگاه ها و یا غیرحضوری مانند سایت‌ها و یا کانال های معتبر اینترنتی، در حجم‌های مختلف به صورت عمده و یا جزئی خرید و فروش می شود.

پخش کننده آرد نشاسته سیب زمینی صنعتی

پخش کننده آرد نشاسته سیب زمینی صنعتیهمان طور که می دانید، نشاسته سیب زمینی به صورت آرد است. مراکز و بازرگانی های زیادی وجود دارند که به عنوان پخش کننده آرد نشاسته سیب زمینی صنعتی و یا خوارکی مشغول به کار هستند. این مراکز آرد نشاسته را در حجم‌های زیر به دست مصرف کننده می رسانند:

  • عمده (در حجم های بالا مانند ۲۵ و یا ۵۰ کیلویی)
  • جزئی 

پخش عمده و یا جزئی این محصول علاوه بر نمایندگی‌های حضوری به صورت اینترنی و آنلاین از طریق درگاه‌های معتبر برای مشتریان انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته سیب زمینی با قیمت روز

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال آمیلوم